Rząd postanowił „poluzować” przepisy dotyczące zwolnień lekarskich i poinformował, że prawdopodobnie już w przyszłym roku pracowników czekać będzie prawdziwa rewolucja. Rządzący zapowiadają m.in. możliwość pracy podczas zwolnienia oraz zakupy i wizyty na poczcie bez groźby utraty zasiłku.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://kobieta.interia.pl/porady/news-rewolucja-w-l4-co-bedzie-wolno-choremu,nId,7846298
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









