Legia Warszawa odniosła czwarte zwycięstwo w fazie ligowej Ligi Konferencji i z kompletem wygranych, tylko za Chelsea Londyn, jest wiceliderem. Dzięki bramkom Ryoya Morishity, Mateusza Szczepaniaka i samobójczemu trafieniu pokonała Omonię Nikozja 3:0 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej rozgrywek. Legioniści w czterech spotkaniach zdobyli 11 goli, a nie stracili ani jednego.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/pilka-nozna/liga-konferencji/news-deklasacja-w-meczu-legii-17-latek-dobil-rywala-beda-puchary-,nId,7865827
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









