W ostatnim półroczu aż 40 proc. pracowników doświadczyło w miejscu pracy sytuacji o charakterze mobbingowym. Najczęściej dochodzi do krzyków, przekleństw i wyzwisk. Dość powszechne jest również przydzielanie bezsensownych zadań, a także obmawianie i rozsiewanie plotek. Najrzadziej występuje przemoc fizyczna.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://biznes.interia.pl/praca/news-40-proc-polakow-doswiadcza-mobbingu-kroluja-przeklenstwa-i-w,nId,6486939
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









